učebnice

Ruská gramatika

Nová, prepracovaná a výrazne rozšírená učebnica ruskej gramatiky, vychádzajúca z predchádzajúcich dvoch vydaní populárnej Ruštiny polopate predstavuje kompletný prehľad ruskej gramatiky.

Diktáty a doplňovačky zo slovenského jazyka

Učebnica Diktáty a doplňovačky zo slovenského jazyka je klasický veľký diktátovník a je určený pre žiakov základných či stredných škôl. Je to ideálna učebnica na testovanie zvládnutia slovenskej gramatiky, obsahujúca stovky diktátov a doplňovačiek s tisíckami cielených konštrukcií a viet.

Slovenská gramatika

Učebnica Slovenská gramatika je kompletný prehľad gramatiky slovenského jazyka. Naväzuje na tri vydania populárnej Slovenčiny polopate a je vhodná pre žiakov základných či stredných škôl. Je to ideálna kniha na doplnenie školskej výučby, pre každého, kto potrebuje skompletizovať znalosť gramatiky slovenského jazyka k prijímacím pohovorom či k maturite.

Nemecká gramatika

Nová, prepracovaná a rozšírená učebnica nemeckej gramatiky, vychádzajúca z predchádzajúcich štyroch vydaní populárnej Nemčiny polopate predstavuje kompletný prehľad nemeckej gramatiky.

Nová nemčina pre opatrovateľky

Nová nemčina pre opatrovateľky je špeciálna učebnica nemčiny pre všetkých, ktorý pracujú v opatrovateľských službách. Naväzuje na štyri vydania Nemčiny pre opatrovateľky a je k dispozícii tiež s CD.

Nová nemčina pre samoukov

Nové, prepracované a rozšírené vydanie nemčiny pre samoukov vychádza z predchádzajúcich troch vydaní Nemčiny pre samoukov. Učebnica je určená pre samostatné štúdium bežnej hovorovej nemčiny pre začiatočníkov a stredne pokročilých.

Nemčina pre školákov

Nemčina pre školákov je ďalšie, prepracované a doplnené pokračovanie úspešných učebníc určených deťom a školákom, dvojdielnej Nemčiny pre deti a Nemčiny pre rodičov a deti.

Anglická gramatika

Anglická gramatika naväzujúca na tri vydania Angličtiny polopate, je rozšírená a doplnená učebnica anglickej gramatiky, vhodná pre všetky stupne výučby anglického jazyka.

Komentovaný slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník pre zdravotníkov

Komentovaný slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník pre zdravotníkov je určený pre všetkých, ktorí pracujú v zdravotníctve v nemecky hovoriacich krajinách, alebo pri výkone svojho povolania používajú bežnú hovorovú nemčinu na Slovensku. Slovník je vhodný aj pre majiteľov slovenských zdravotníckych zariadení a je určený aj pre učiteľov a žiakov stredných odborných škôl.

Komentovaný slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník pre hoteliérstvo

Komentovaný slovensko - nemecký a nemecko - slovenský slovník pre hoteliérstvo je určený pre všetkých, ktorí pracujú v oboroch recepčný / recepčná, chyžná, údržbár v nemecky hovoriacich krajinách, alebo používajú bežnú hovorovú nemčinu na Slovensku. Slovník je vhodný pre majiteľov a prevádzkarov slovenských ubytovacích zariadení a je určený aj pre učiteľov a žiakov stredných odborných škôl.

Komentovaný slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník pre gastronómiu

Komentovaný slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník pre gastronómiu je určený pre všetkých, ktorí pracujú v oboroch kuchár/kuchárka a čašník/čašníčka v nemecky hovoriacich krajinách, alebo používajú bežnú hovorovú nemčinu na Slovensku. Slovník je vhodný pre majiteľov a prevádzkarov slovenských reštauračných a ubytovacích zariadení a je určený aj pre učiteľov a žiakov stredných odborných škôl.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie