odpovede na vaše najčastejšie otázky - k audio online kurzom či k učebniciam

Webová platforma hofmanova.sk je unikátna obsahom aj formou a prináš časté otázky. Prinášame na ne odpovede.

Ako dlho môžem byť denne pripojený na kurze? Je na to nejaký limit?
Pre pripojenie na kurz nie je žiadny časový limit, teda "študent" môže byť pripojený 24 hodín denne a vypočuť si akékoľvek množstvo nahrávok jednotlivých lekcií podľa vlastného výberu.
 
Môžem si jednu nahrávku vypočuť len jedenkrát?
Akúkoľvek nahrávku si môžete vypočuť opakovane, podľa vašej potreby - záleží len na vás.
 
Ako sa mám učiť? V akom poradí?
Aj online kurz nemčiny pre opatrovateľky, aj Online kurz nemčiny pre úrovne A1-A2-B1-B2 sú koncipované ako výklad učebníc, teda Novej nemčiny pre opatrovateľky a Novej nemčiny pre samoukov. Tak ako sa postupuje v učebniciach od najjednoduchšieho po zložitejšie, tak je vytvorený aj kurz. Práve preto sú ku kurzom potrebné stanovené učebnice. Počuť nemčinu, výslovnosť a slovenský výklad je samozrejme veľmi dôležité, ale čítaním textu v učebnici sú zapájané tiež iné mozgové centrá. Veľmi zjednodušene povedané, platí kombinácia "vidím - čítam - počujem - hovorím".
 
Aké pripojenie potrebujem?
K prehratiu súborov potrebujete v podstate akékoľvek pripojenie (pevná linka, mobilný internet, WIFI), ktoré zvládne prehrať súbor vo formáte mp3.
 
Menia sa kurzy počas výučby? Môžem behom kurzov komunikovať s autorkou?
Momentálne sú k dispozícii kurzy verzie 1.0. Pretože je ale výuka samozrejme živý proces, autorka kurzov priebežne reaguje na Vaše dopyty formou individuálnej odpovede, telefonicky, alebo, pokiaľ sa jedná o dopyt, ktorý je všeobecne zaujímavý, formou nahrania samostatného súboru. K zadaniu otázky slúži diskusný panel, vytvorený u každého bloku učiva.
 
Koľko musím čakať po objednávke na sprístupnenie kurzu?
Okamžite potom, ako je pripísaná platba na náš účet, aktivujeme kurz. Deje sa tak rádovo v dobe niekoľko desiatok minút. O aktivácii je užívateľ okamžite informovaný e-mailom.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie